XPLOSION! Jaroslav Jurov: 75 kilo on liiast / Ярослав Юров: 75 кг – это слишком

14. jaanuar 2021 | Uudised, Xplosion Fight Series

Laupäeval toimub Xplosion, millest võtavad osa ka poksijad Maardust.

„Meie klubi esindavad poksija Ukrainast Jaroslav Jurov ja juunioride seas Aleksander Grebeljuk,” teatas OMK treener Jevgeni Golovatš.

„Jevgeni Vassiljevitš Golovatš on suurepärane treener ja hea inimene. Tegime head tööd ja oleme 100% võitluseks valmis,” sõnas Jurov, kes läheb Xplosionil 75-kiloste meeste matšis vastamisi kolmekordse Eesti meistri Kaupo Arroga.

„Ma ei tea Kaupo Arro kohta palju. Räägitakse, et iseloomuga poksija. Loodan, et näitame kvaliteetset poksi. Ringis selgub, kumb võidab,” ütles Jurov.

Jaroslav on Eestis poksinud varemgi, Mac Ojasmaaga üritusel Warrior Fight.

„Mac on heasüdamlik kutt. Pidasime hea lahingu. See oli minu kaalus 64 kilo ja tundsin end selles mugavalt. 75 kilo on muidugi liiast, aga kaks aastat on ju poksimata ka oldud,” selgitas Jurov.

Вы сейчас тренируетесь с Евгением Головачем, Александром Гребелюком и Миркко? Какие они? Кто против Гребелюка? 

Да, тренеруюсь с Евгением Васильевичем Головачем. Он отличный тренер, и хороший человек. Мы провели хорошую работу и готовы к бою на 100%.

Что вы знаете о Каупо Арро? Кто побеждает?

Про Каупо Арро мало знаю. Говорят, он боксер с характером. Надеюсь, мы покажем качественный хороший бой. Кто победит, покажет ринг.

Что вам запомнилось из матча с Mac Ojasmaa?

Мак хороший парень. Мы отлично побоксировали. Это был мой вес 64 кг, я в нем себя комфортно чувствовал. 75 кг – это слишком конечно, но 2 года без бокса дали о себе знать.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel