XPLOSION! Soojendusmatšid: Guitor – Kõrs ja palju veel

14. jaanuar 2021 | Uudised, Xplosion Fight Series

Lisaks põhimatšides madistajatele valmistuvad 16. jaanuari Xplosioniks 10 tublit sportlast, kellest osade jaoks on tegu esimese võistlusega.

Võitlejatest üks tuttavamaid nimesid on ehk Tarmo Kõrs. Võitluskunstidega alustas ta 15-aastaselt Team Moisaris, kuhu on jäänud tänaseni. 26-aastane Tarmo töötab Keila koolis kehalise kasvatuse õpetajana. Tarmo teeb K1 reeglitega matši Taur Guitori vastu.

Osad võistlejad on päris noored, näiteks 9-aastane Revil Voit, hüüdnimega Tyson. Tai poksiga alustas Revil juba 7-aastaselt Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias, kus ta klubi mitmel korral edukalt esindas. Suvel liitus ta Leader Muay Thai Clubiga ja treenib Aleksei Kurdini käe all. Noorele võitlejale on see teine matš.

Daniel Zawalskil on lausa 13 võitlust kirjas ja vähemaga kui meistritiitel ta ei lepi.

Pärnust on pärit 16-aastane Richard Ollino. Noormees on treeninud võistluste toimumise hetkeks täpselt aasta – ta alustas Pärnu klubis MMAces ning tänaseks treenib teda Kardo Peetri ja ka Mirkko Moisar ise. Nagu ka eelmisel osalejal, on Richardil eesmärgid suured: vähemalt meistritiitel.

Ülekanne aadressil Sport.television.ee algab kell 17.

Poks, 30 kg: Arhip Paramonov – Nikita Skriptšenko
Tai poks, 32 kg: Daniel Zawalski – Revil Voit
Poks, 70 kg: Aleksander Grebeljuk – Leon Kermas
Poks, 70 kg: Richard Ollino – Andres Mell
Kikkpoks, 75 kg: Taur Guitor – Tarmo Kõrs

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel