Bellator lõpetas lepingud 18 võitlejaga, nende seas kahe meistriga

12. juuli 2021 | Uudised

Bellator ei pikendanud lepinguid 18 võitlejaga, kelle seas on kaks endist meistrit.

Daniel Strauss (26-9) oli kaks korda meister sulgkaalus: kõigepealt 2013. ja seejärel 2015. aastal. Ta pidas praeguse meistri Patricio Freirega kolm tiitlikohtumist, millest võitis ühe. Viimati võitles ta 2019. aastal ja kaotas Derek Camposele.

Liam McGeary oli 2015. aastal meister poolraskekaalus, kus praegu on meister Vadim Nemkov. Inglane McGeary alistas tiitlikohtumises Tito Ortizi. Enne seda oli ta kaotuseta. Pärast seda kaotas ta kuuest kohtumisest neli, viimati 2019. aastal Phil Davisele.

Bellatoris ei jätka ka profipoksi endine maailmameister Heather Hardy, kes neljast vabavõitluskohtumisest kogus kaks võitu.

Lisaks saavad uue tööandja otsida: Tywan Claxton, John Teixeira, Khonry Gracie, Tyree Fortune, Alessio Sakara, Amanda Bell, Chuck Campbell, DeMarques Jackson, Dominic Mazzotta, Olga Rubin, Kirill Sidelnikov, Mike Jasper, Steve MacDonald ja Ryan Spillane. Viimased kaks ei jõudnud Bellatoris võideldagi.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel