Viljandi TPK aitas sisustada pensionäride spordituba

30. detsember 2020 | Uudised

Pärsti pansionaadi keldrikorrusel avati 29. detsembril spordituba, seda tai poksi esitlusega.

Viljandi TPK eesotsas Lauri Liiviga toetas toa sisustamisel pansionaati tublisti nii nõuga kui ka jõuga, teatas Viljandi vald. „Lauri aitas meid sisustuse komplekteerimisega. Koos Reigo Raveliga samast spordiklubist on nad olnud spordiruumi paikapanekul toeks. Samuti on nemad alati kohal, kui meie majas on vaja teha suuremaid tõstmistöid inventari ümberpaigutamiseks,“ ütles pansionaadi juhataja Le Hussar.

Kord nädalas pühendavad klubi treenerid oma aja pansionaadi elanikele, et mitmekesistada nende liikumis- ja treeninguvõimalusi ning miks mitte pakkuda ka vaatemängu.

„Klubi teeb seda kõike vabatahtlikena, tänuks Viljandi vallale, kes on nende tegemisi alati toetanud. Peatreener Lauri sõnul oli just Viljandi vallavalitsus see, kes neid raskel ajal elus hoidis. Viljandi vallavalitsus on tõesti väga uuendustemeelne. Seda tuge tunneme ka meie igal sammul,“ ütles pansionaadi juhataja.

Toa sisustamisel on pansionaati toetanud spordipood Budopunkt ülisõbralike soodushindadega. Osa spordiinventari, mis on mõeldud nii hoolealuste kui ka töötajate taastustreeninguks, soetatakse uue aasta esimesel poolel.

Avamisel näitasid oma oskusi ja andsid esimese treeningtunni klubi liikmed Lauri Liiv (klubi asutaja, eestvedaja, peatreener), Reigo Ravel (klubi treener, Eesti raskekaalu pronksmedalist tai poksis) ja Kerli Kink (Eesti meistrivõistluste hõbemedalist). TPK on valmis saanud ka kodulehe, kust saab teada, et lisaks neile kolmele on treeneriks Tanel Kondel. Klubi õpilastearv on üle 300. Osta saab klubi 2021. aasta kalendrit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel