VIDEOD I Kaks P4P parimat: Crawford Spence’i vastu

16. aprill 2021 | Uudised

Modern Martial Artist on mees, kes võtab lahti võitlejate tehnika. Terence Crawford ja Errol Spence on tema sõnul nagu vastaste käike aimavad malesuurmeistrid.

Sümpaatselt selgitab MMA, kuidas Crawford astub löögile vastu pehmendamiseks. Spencegi asetab end asendisse, kus vastasel pole võimalik teda lüüa.

Crawfordi ja Spence’i matš vist siiski teoks ei saa (järgmiseks), sest Crawfordi promootor Top Rank pakub raha jagamist 40-40 ja võitjale lisaks 20%, Spence tõmbab aga rohkem publikut.

„Ma ei saa aru, miks Crawfordile ei sobi 50-50. Ütleme, et selles kohtumises jagatakse 30 miljonit dollarit. Järelikult Terence pole rahul 15 miljoniga. See on sama jutt, kui pakud ühele 100 miljonit, aga kui teine teenib 110 miljonit, siis jääb matš ära,” ütles Eddie Hearn, kes saatis ilmselge vihje, miks venivad läbirääkimised Tyson Fury promootori Bob Arumiga.

Mõlema mehega soovib poksida Keith Thurman, kuid sahistatakse, et Crawford plaanib nüüd 5. juunil poksida Manny Pacquiaoga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel