Foto: Invicta

Invicta asutajad müüsid ettevõtte maha

15. aprill 2021 | Uudised

Kanada ettevõte Anthem Sports & Entertainment ostis Invicta ja viib selle Fight Passist minema.

Anthemile kuuluvad telekanalid AXS ja Fight Network, kus sarja edaspidi näebki, kui 21. mail toimub järgmine üritus Invicta 44. Kõige kergemate naiste meister Alesha Zappitella kaitseb seal tiitlit Jessica Delboni vastu. 2014. aastast näitas Invictat UFC-le kuuluv Fight Pass.

Endine UFC töötaja Shannon Knapp asutas Invicta 2012. aastal. Ta jääb ka edasi Invicta presidendiks. Tema äripartner Tom Lyons ettevõttes edasi ei tööta. Tehingusummat ei avalikustatud. Invictal on ka olnud ilmselt rahalised raskused – nende viimane üritus toimus novembris.

2010. aastal asutatud Anthemi nõukokku kuuluvad teiste seas Mark Cuban ja koomik Steve Harvey, kes käis tänavu Eestis rääkimas, kuidas tuleb äri ajada. 2013. aastal omandas Anthem My Combat Channeli ja 2017. aastal TNA.

Invicta meistrite hulka kuuluvad Cris Cyborg, Jana Kunitskaja ja soomlanna Katja Kankaanpää. Sarjas võistlesid meistriks saamata Rose Namajunas ja Amanda Nunes. Viimane paneb kokku Invicta paare.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel