Allan Volosatõh vs Bohdan Oliinyk. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

VIDEO! YAKUZA FIGHT I Vaata täispikka Volosatõhi ja Oliinyki matši

25. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Rakvere Spordikeskuses toimus 16. märtsil võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA. Esimese turniiri poolfinaalis astusid omavahel vastamisi Allan Volosatõh ja Bohdan Oliinyk. Matši võitis kohtunike otsusega Allan Volosatõh.

Võitlejatest

Ukrainat esindav ja Eestis elav Bohdan Oliinyk on klubist Leader Muay Thai Club. Ta on 27- aastane, 179 cm pikk. Oliinyk kaalus 15. märtsil 2024. aastal 70,4 kg. Oliinyk on pidanud 1 profimatši ja selle võitnud.

Bohdan Oliinyk. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

„Allan on hea võitleja. Loodan, et leian võtmed võiduks. Tuleb hea võitlus,“ kommenteeris Oliinyk enne poolfinaali vastase Volosatõhi kohta.

Allan on hea võitleja. Loodan, et leian võtmed võiduks. Tuleb hea võitlus.

Allan Volosatõh on klubist Garant. Ta on 22-aastane, 182,5 cm pikk. Volosatõh on pidanud 9 profimatši, nendest 6 võitu, 1 nokaudiga ja 3 kaotust. Kaalumisel enne võitlusõhtut, 15. märtsil aastal 2024, kaalus ta 71 kg.

Allan Volosatõh. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

„Kunagi ei tohi oma vastast alahinnata. Valmistun  alati raskemaks matšiks – proovin teha kõik mis saan, et võita,” lausus Volosatõh pärast kaalumist.

Kunagi ei tohi oma vastast alahinnata. Valmistun  alati raskemaks matšiks – proovin teha kõik mis saan, et võita.

Allan Volosatõh vs Bohdan Oliinyk. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Volosatõh vastase tehnikast

Pärast poolfinaali võitu lausus Volosatõh Goodfight`ile, et teab Bohdani varasemast. “Ta kunagi tuli meie juurde sparrima, tegime raundi. Ta on selline väga huvitav. Tal on väga huvitav tehnika ja talle meeldib neid pöördega lööke visata,“ lausus ta ja lisas, et poolfinaali fight`i juures mängis rolli see, et Volosatõh proovib võistlusi panna nii, et need oleksid üsna tihedalt. „Mida rohkem, seda parem minu jaoks.“

Bohdan Oliinyk vs Allan Volosatõh. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Need, kes soovivad võistelda, leiavad alati midagi

Küsimusele, kas õige sportlane peab palju fight`ima, vastas Volosatõh, et peaks nii tihti võitlema kui võimalik. „Need, kes soovivad võistelda, nad võivad alati leida midagi. Mitte ainult Eestis, vaid ka välismaal.”

GALERII: GOODFIGHT, EVELIN KRUUS

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel