Foto: GoodFight, Evelin Kruus

VIDEO I Vaata Yakuza Fight 6 NEW ERA aftermovie`t!

25. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

16. märtsil toimus Rakvere Spordikeskuses võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA. Toimus kaks K-1 4-mehe turniiri, millest üks lõppes nokaudiga. Lisaks kohtusid ringis Sigrid Kapanen ja Tšehhist pärit Tereza Dvořáková.

Fight card:

  • Allan Volosatõh VS Bohdan Oliinyk
  • Markus Mittal VS Tymur Didiaiev
  • Dmitri Salamatin VS Hendrik Themas
  • Marko Šults VS Raimonds Aukštikalnis

Superfight K-1 Pro Fight women -63,5 kg naised:

  • Sigrid Kapanen VS Tereza Dvořáková

Esimese turniiri poolfinaali tulemused:

Allan Volosatõh vs Bohdan Oliinyk matši võitis kohtunike otsusega Allan Volosatõh. Volosatõh lausus pärast poolfinaali võitu Goodfight`ile antud intervjuus, et vastast hindas ta nii nagu kaalumisel ütles – vastast ei tohi kunagi alahinnata.

Bohdan Oliinyk vs Allan Volosatõh. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Markus Mittal vs Tymur Didiaiev matši võitis kohtunike otsusega Tymur Didiaiev.

Tymur Didiaiev vs Markus Mittal. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Teise turniiri poolfinaali tulemused:

Dmitri Salamatin vs Hendrik Themas matši võitis kohtunike otsusega Dmitri Salamatin. Salamatin tõdes pärast poolfinaali Goodfight`ile antud intervjuus, et temaga on kõik hästi – just nii nagu ta lubas. „Arvan, et Themasel oli hea algus. Ta kasutas head strateegiat keha löökidega. Peale  kolmandat raundi tundsin, et mu kõht teeb haiget. See polnud küll nii valus, aga andis tunda. Ma võitsin.”

Hendrik Themas vs Dmitri Salamatin. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Marko Šults vs Raimonds Aukštikalnis matši võitis kohtunike otsusega Raimonds Aukštikalnis. Šults tõdes pärast poolfinaali Goodfight`ile, et peab pärast kaotust natuke järele mõtlema ja analüüsima, mis valesti läks – muud polegi midagi teha. “Taastun ära, teen analüüsi ja lähen edasi,” nentis ta ja lisas, et teda vedas ilmselt alt asjaolu, et ta pole kunagi tegelikult nii kõrges kaalus võistelnud.

Marko Šults vs Raimonds Aukštikalnis. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Superfight K-1 Pro Fight women -63,5 kg naised:

Sigrid Kapanen vs Tereza Dvořáková matši võitis lisaraundiga 2-1 Sigrid Kapanen. Kapanen tõdes pärast matši Goodfight`ile antud intervjuus, et neli raundi olid väga rasked. “See oli väga raske. Aga ei, sai tehtud,“ lausus ta ja lisas, et pole kunagi varem sellist asja teinud.

Sigrid Kapanen vs Tereza Dvořáková. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Finaal:

Allan Volosatõh vs Tymur Didiaiev matši võitis kohtunike ühehäälse otsusega Allan Volosatõh. Volosatõh lausus pärast finaali Goodfight`ile, et enne fight`i oli peas väga palju igasuguseid mõtted, kuidas kõik läheb. “Ütleks, et fight’i ajal on ka samamoodi. Esimene raund läheb – sa ei tea oma vastase taktikat, kas ta muudab midagi või hakkab niimoodi edaspidi töötama. See on moraalselt väga raske. Sa pead kõigeks valmis olema. Olen väga õnnelik, et sain oma töö tehtud ja aitäh teile jälle.“

Tymur Didiaiev ja Allan Volosatõh. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Dmitri Salamatin vs Raimonds Aukštikalnis matši võitis nokaudiga Raimonds Aukštikalnis. Aukštikalnis lausus pärast võitu Goodfight`ile antud intervjuus, et tunneb ennast väga hästi. „Minu jaoks on see minu võitleja karjääris suur päev. Ma tulin võitma. Täna tegin ma seda, mida lubasin iseendale – võitsin.“

Raimonds Aukštikalnis vs Dmitri Salamatin. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel