Foto: skysports.com

VIDEO! Wilder matšist Heleniusega: olen tagasi!

17. oktoober 2022 | Uudised

38-aastane Robert Helenius ja 36-aastane Deontay Wilder kohtusid eelmisel laupäeval poksiringis. Helenius kaotas Brooklynis toimunud raskekaalu matšis Wilderile nokaudiga, vahendab The Guardian.

Wilder on alates 2015. aastast hoidnud enda valduses WBC meistrivööd, kuid 2020. aasta veebruaris kaotas ta selle Tyson Fury`le. Eelmisel aastal üritas Wilder vööd küll tagasi võita, kuid ebaõnnestunult.

Ameeriklane naasis laupäeval tagasi ringi, kus talle astus vastu soomlane Helenius. Kauaoodatud matš sai aga kiire lõpu – esimese raundi lõpus sai Wilder hea koha paremaga virutamiseks ja Helenius oligi selili.

Arstid ja abipersonal turgutasid soomlase üles ja viimane suutis ringist lahkuda omal jalal. Samal ajal tähistas Wilder võitu.

„Esmalt tahan tänada Jumalat võidu eest. Tore on tagasi Brooklynis olla,“ sõnas Wilder, kes on profikarjääris 46st matšist lausa 42 nokaudiga võitnud.

VAATA VIDEOT!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel