UFN TARTU 15.10.22. Ott Remmer ja Gert Goršanov. Foto UFN, Maria Kilk

TARTUS TOIMUS UFN I Gert Goršanov tänab kõiki toetajad, perekonda ja sõpru

17. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

Tartus asuvas spordiklubis Corsagym toimus eelmisel laupäeval UNDERGROUND FIGHT NIGHT. Gert Goršanov, kes on kõnealust võistlust korraldanud juba 5 aastat, sõnas, et alustas UFN-i korraldamist, sest enamus võitlusi, mida ta vaatamas käis, olid mõeldud professionaalidele – talle aga tundus, et amatöörid ja algajad olid kõrvale jäetud.

Gert mõtles, et kuna tal on spordiklubis poksiring olemas, teha ka ise proovi võistluse korraldamisega. Kui esimene UFN, mis osutus väga populaarseks, oli mõeldud ainult amatööridele ja algajatele, siis täna pakub spordivõitlusõhtu ka profimatše. Laupäeval toimunud võitlusõhtul oli 5 matši, millest üks oli profimatš – ringi astusid tartlaste lemmik Ott Remmer ja grusiin Levan Guruli.

UFN TARTU 15.10.22. Ott Remmer vs Levan Guruli. Foto UFN, Maria Kilk

Gert lausus, et Ott valmistus võitluseks väga tõsiselt ette – kui viimane teada sai, et osaleb UFN-i võitlusõhtul ja kes on tema vastaseks, siis võttis ta valmistumist väga tõsiselt. „Otti ettevalmistumist on alati mõnus vaadata, sest ta on alati väga pühendunud. Ta võistleb küll K1-s, aga ta teeb erinevaid stiile. Otti käib Tallinnas abistamas Kardo Peetri, nad treenivad kaks korda nädalas. Otti on valmistumise ajal alati tõsiselt hea vaadata,“ rääkis Gert Otti ettevalmistumise kohta.

UFN TARTU 15.10.22. Ott Remmer vs Levan Guruli. Foto UFN, Maria Kilk

Tugevamad peavad püsti jääma ja eeskujuks olema

Sport on üle elanud keerulised ajad, aga Corsagym on endiselt püsti. Kuidas nad püsti jäid? Gert tõdes, et tugevamad peavad püsti jääma ja kellelegi eeskujuks olema. „Rasked ajad on tõepoolest küll peaaegu möödas, aga kahjuks kestavad tänases energia- ja elektrikriisis veel edasi. Meil oli suvi, mis hoidis meid põlvili ja nüüd lisaks ka veel energiakriisid,“ selgitas ta ja lisas, et Corsagym tähendab teda ennast – see on tema nimi ja ta ei saa sellest kergekäeliselt loobuda. „Kui keegi kuskil arvab, et me peaks spordiklubi kinni panema, siis kiuste ei pane! Võitlen ikka oma saalis edasi ja vaatan mis saab. Mis mahus ja kui suurelt, eks seda ole näha, aga loobuda ma sellest ei suuda. See on minu elutöö ja seda päevapealt kinni panna tundub minu jaoks arusaamatu!“

UFN TARTU 15.10.22 Gert Goršanov. Foto: UFN, Maria Kilk

Gert tänab:

Perekondlikult soovib Gert tänada abikaasa Annikat ja poeg Kenti, kas ka UFN saali ülespanemisega väga suureks abiks oli. Samuti tänab ta oma lähedasemaid sõpru. „Minu üks suurimaid sõpru on Otto, kes on selline vahva sell ja alati suureks abiks. Võitlusõhtu suurimad tänud lähevad Taago Voolile, Jaan Vaiblele ja Mario Kangrole – need mehed toetasid võistlust väga suurelt. Taago ja Jaan on mehed, kes tõid meieni profimatši Otti ja Levani vahel. Mario on aga entusiastlik sporditoetaja, kes toetas mind võistluse korraldamisega. Ka on Mario näidanud huvi üles toetamaks 3. detsembril Rakveres toimuvat UFN-i,“ sõnas Gert.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel