UFN Tartu: Rasmus Maivel vs Vitali Nikolajev. Foto: Maria Kilk

VIDEO! UFN TARTU I Vaata täispikka Maiveli ja Nikolajevi matši videot

27. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

15. oktoobril toimus Tartus asuvas spordiklubis Corsagym UNDERGROUND FIGHT NIGHT, kus omavahel läksid vastakuti Rasmus Maivel vs Vitali Nikolajev. Võitja tehnilise knockoutiga teises raundis oli Rasmus Maivel.

Matši kommenteerib Andreas Eelmäe, kes on kahevõitlusspordi tõsine entusiast. Eelmäe on kunagine tegevpoksija, kahevõitlustehnikate juhendaja, praeguse Tartu Taipoksi Klubi MTÜ asutaja ja üks peatreeneritest. Omades mitut kõrghariduse kraadi, tegutseb omandatud professiooni aluseks võttes, mitmes äriühingus. Hetkel on Eelmäel pooleli teoloogilise kõrghariduse omandamine.

Andreas Eelmäe. Foto: Maria Kilk

Võitlejatest

Rasmus Maivel hakkas võitluseks juba augustis ette valmistuma. „Olen kõvasti vaeva näinud. Käinud jooksmas, ujumas, treeninud enda treeneri Kristo Männistuga, käinud sparrimas jne,“ toob ta välja.

UFN Tartu: Rasmus Maivel vs Vitali Nikolajev. Foto: Maria Kilk

Vitali Nikolajev on 19-aastane poksija Maardu spordiklubist.

UFN Tartu: Rasmus Maivel vs Vitali Nikolajev. Foto: Maria Kilk

Matš

Eelmäe sõnab, et Nikolajevi näol on näha käsivõitleja taustaga meest, kes tundub olevat hakanud jalalööke rakendama enda hilisemates treeningutes. „On näha häid poksitehnilisi kätekombinatsioone,“ lausub ta.

Vitali Nikolajev. Foto: Maria Kilk

Eelmäe toob välja ka selle, et Maivel püüab matchi alguses saada selgust vastase tehnikast.

UFN Tartu: Rasmus Maivel. Foto: Maria Kilk

„Peale esimest raundi oli hea tõdeda kui tähtis on treeneri/võistleja omavaheline kommunikatsioon, mille ühe võimaliku tulemusena päädis Maivel võidu, kasutades eelisena oma head jalalöögitehnikat,“ lausub Eelmäe Maiveli võidu kohta.

UFN Rakvere võitlusõhtu toimub 3. detsembril, millele saab pileteid soetada siit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel