Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste (Foto Maria Kilk) (04)

UFN Tartu: Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste. Foto: Maria Kilk

VIDEO! UFN TARTU I Gladõsev saavutas tehnilise nokaudiga võidu Lehiste üle

28. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

Võitlusõhtul UNDERGROUND FIGHT NIGHT, mis toimus 15.oktoobril spordiklubis Corsagym, läksid omavahel vastakuti Dmitri Gladõsev ja Joel Lehiste. Võitja tehnilise knockoutiga teises raundis oli  Dmitri Gladõsev.

Matši kommenteerib kunagine tegevpoksija ja hetkeline kahevõitlustehnikate juhendaja Andreas Eelmäe.

Võitlejatest

Dmitri Gladõsev tunnistab, et valmistus UFN võitluseks ette ainult kaks nädalat. Viimased 1,5 kuud pole ta isiklikel põhjustel saanud sporti teha. „Arvan, et poks on kõigi võitluskunstide alus,“ kommenteerib Dmitri selle kohta, mis teda poksi juures kõige rohkem köidab.

UFN Tartu: Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste. Foto: Maria Kilk

Joel Lehiste valmistas ennast võitluseks ette jooksmas käies ja spordisaalis poksikoti peal tehnikat lihvinud. Ta lausub, et poksi juures köidab teda kõige rohkem see, et talle meeldib vaadata iseenda arenemist ja kuidas ta edasi liigub. „Mulle meeldib käia võistlustel, et ennast proovile panna ja veelgi rohkem ennast arendada.“

Joel Lehiste (Foto Maria Kilk) (01)

UFN Tartu: Joel Lehiste. Foto: Maria Kilk

Matš

Eelmäe kommenteerib, et peale meeste tervituseks kinnasteristamist, võis olla üsna kindel, millise värviga ringinurka fortuuna oma karmi kuid õiglase kaalupommi langetab.

Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste (Foto Maria Kilk) (01)

UFN Tartu: Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste. Foto: Maria Kilk

„Gladõsev tundis ennast ringis vabalt ja sai näidata enese poolt viljelevat tippklassi poksitehnikat. Tehnikat, millele avaldasid tunnustust ka Eesti absoluutsesse tippu kuuluvad Tartu naistaipoksijad, tõdedes, et Gladõsevilt on mida õppida,“ lausub Eelmäe.

Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste (Foto Maria Kilk) (10)

UFN Tartu: Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste. Foto: Maria Kilk

Eelmäe lisab, et müts maha Lehiste ees, kes avaldas viimse hingetõmbeni väärikat vastupanu oma oponendile Gladõsevile, kes esines edukalt ka Eesti poksi esivõistlustel. „Õhku jääb küsimus, kas võitja oleks suutnud või tahtnud matši Lehiste vastu kiiremini lõpetada?“

UFN Rakvere võitlusõhtu toimub 3. detsembril, millele saab pileteid soetada siit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel