Levan Guruli vs Ott Remmer (Foto Maria Kilk) (01)

UFN Tartu: Levan Guruli vs Ott Remmer. Foto: Maria Kilk

VIDEO! UFN TARTU I Remmer nokauteeris esimeses raundis Guruli

31. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

15. oktoobril toimus Tartu spordiklubis Corsagym võitlusõhtu UNDERGROUND FIGHT NIGHT, mille täismaja 200 pealtvaataja ees, saavutas esimeses raundis peamatšis nokaudiga võidu Ott Remmer vs Levan Guruli.

Matši kommenteerib hetkeline kahevõitlustehnikate juhendaja, praeguse Tartu Taipoksi Klubi MTÜ asutaja ja üks peatreeneritest Andreas Eelmäe.

Võitlejatest

Kuigi Ott Remmeri vastane Levan Guruli on esimesest 10 aastat vanem, siis Ott leiab, et vanus on vaid number ja selline vanusevahe ringis tähtsust ei oma. Ott on tuntud enda häälekate fännide poolest, kelle nimel ta teeb ringis kõik, milleks suuteline on. Ta kinnitab, et tema jaoks on fännide toetus väga oluline ja ta hindab väga kõrgelt seda, kui tema tegemistele elatakse kaasa.

Levan Guruli vs Ott Remmer (Foto Maria Kilk) (10)

UFN Tartu: Levan Guruli vs Ott Remmer. Foto: Maria Kilk

Gurulil oli enne kohtumist seljataga 78 matši, võite 68.

Levan Guruli vs Ott Remmer (Foto Maria Kilk) (06)

UFN Tartu: Levan Guruli vs Ott Remmer. Foto: Maria Kilk

Matš

„Öeldakse, et vastast võidetakse kõigepealt läbi emotsioonide. Remmeri emotsionaalset üleolekut võis tunda Guruli ilmes, nii tema soojendust tehes, tema ringi tulles, kui sealt ka lahkudes,“ tõdeb Eelmäe.

Levan Guruli vs Ott Remmer (Foto Maria Kilk) (07)

UFN Tartu: Levan Guruli vs Ott Remmer. Foto: Maria Kilk

Eelmäe lisab, et võib tunduda, et Remmeri võidud on tulnud kuidagi kergelt. „Need võidud on tulnud aga läbi äärmustesse viidud distsipliini, treeningute ja eluhoiaku.“

UFN Rakvere võitlusõhtu toimub 3. detsembril, millele saab pileteid soetada siit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel