Leon Kermas vs Sardor Islomjonov (Foto Maria Kilk) (02)

UFN Tartu: Leon Kermas vs Sardor Islomjonov. Foto: Maria Kilk

VIDEO! UFN TARTU I Islomjonov alistas Kermase

30. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

Sardor Islomjonov ja Leon Kermas astusid poksiringi UNDERGROUND FIGHT NIGHT võitlusõhtul, mis toimus 15. oktoobril spordiklubis Corsagym. Võitja kohtunike otsusega 2:1 Sardor Islomjonov.

Võitlust kommenteerib praeguse Tartu Taipoksi Klubi MTÜ asutaja ja kunagine tegevpoksija Andreas Eelmäe, kellel on hetkel pooleli teoloogilise kõrghariduse omandamine.

Matš

„Tegemist oli teistkordse vastasseisuga. Esimesel korral kaotas Islomjonov,“ selgitab Eelmäe.

UFN Tartu: Sardor Islomjonov vs Leon Kermas. Foto: Maria Kilk

Eelmäe sõnab, et mõlema nurga poksijad näitasid üles tugevat tahet, mida oli kindlasti tunda ka kõikidele pealtvaatajatele. „Islomjonov ehitas üles oma tehnika olles passiivne, otsides ühte tugevat, võistlust lõpetavat paremsirget.“

Leon Kermas vs Sardor Islomjonov (Foto Maria Kilk) (14)

UFN Tartu: Leon Kermas vs Sardor Islomjonov. Foto: Maria Kilk

„Vahest jäi Islomjonovil puudu tehnilisest poolest, nn ilusast poksist. Kermas näitas, nagu ka eelmisel korral, väga head ja tehnilist poksi, mis ei kustunud kuni raundi lõpetava kellani,“ räägib Eelmäe.

Sardor Islomjonov vs Leon Kermas (Foto Maria Kilk) (08)

UFN Tartu: Sardor Islomjonov vs Leon Kermas. Foto: Maria Kilk

Eelmäe tõdeb, et kuna mehed on veel noored, lisandub ringikogemusega kogemus sportlaslikust käitumisest ning võime matta maha koos lõpetava ringikellaga ka emotsioonid. „Teisalt aga adrenaliiniküllasteks vaatemängudeks me üha uuesti ju koguneme.“

UFN Rakvere võitlusõhtu toimub 3. detsembril, millele saab pileteid soetada siit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel