Foto: Shutterstock

Neli põhjust, miks tai poksiga tegelemine kasulik on

29. oktoober 2022 | Nõuanded, Uudised

Tai poks ehk Muay Thai`s kasutatakse kõiki kehaosi, ka põlvi ja küünarnukke. Tai poksi on hea harrastada parema füüsilise vormi saavutamiseks või parandamiseks. Siin on veel neli põhjust, miks tai poksiga tegelemine kasulik on, vahendab eu.yokkao.com.

Tõstab enesekindlust

Üks Muay Thai treenimise kõige sagedamini mainitud eelis on see, et see suurendab enesekindlust. Muay Thai viib sind paremasse vormi ja kui inimene tunneb ennast oma välimuse pärast hästi, siis suureneb ka enesekindlus.

Suurendab motivatsiooni

Lisaks erinevate tehnikate ja kombinatsioonide õppimisele sisaldab kaasaegne Muay Thai treening ka erinevaid harjutusi, mis muudavad treenimise lõbusaks ja samal ajal tõhusaks. Kui tegevus on huvitav, on motivatsiooni treenida.

Põletab kaloreid

Tervis ja heaolu on peamised põhjused, miks treenida. Kõigi jaoks, kes soovivad kaloreid põletada, on Muay Thai üks efektiivsemaid spordialasid, mis seda teevad. Üks tund tai poksi põletab umbes 690 kalorit.

Enesekaitse

Muay Thai küünarnukilöök on üks ohtlikumaid ja tõhusamaid relvi. Ka tõukelöök võib peatada rünnaku. Need ja teised Muay Thai tehnikad annavad reaalses elus head enesekaitseoskused.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel