VIDEO! UFC 230 pilet oli odav

04. november 2018 | Uudised

Daniel Cormier käis 3. novembril New Yorgis ürituse UFC 230 üliraskekaalu tiitlimatšis kiiresti üle Derrick Lewisest.

Lewis oli enne seda võitnud üheksa matši 10 viimasest, kuid teda võita on lihtne, ütlevad teadjad: tuleb hoida eemale paremast käest. Cormier kasutas massi ja võitis 2. raundi kägistusega. Ta on nüüd selles kaalus 15-0. Temast sai esimene võitleja UFC ajaloos, kes kaitsenud raskekaalu ja üliraskekaalu tiitlit.

Teises tähtsamas matšis alistas Ronaldo Souza (26-6) keskkaalus 3. raundi TKO-ga Chris Weidmani. Endisel Strikeforce’i tšempionil Souzal on must vöö BJJ-s ja džuudos, viimasest kolmest matšist oli ta aga kaotanud kaks. Must vöö on BJJ-s ka Weidmanil ja tema on endine UFC tšempion, aga tema oli viimasest neljast matšist kaotanud kolm. Nii et nagu pealtnäha kõvad mehed, kes tegelikult pole enam ammu kõvad olnud ja ilmselt polnud see matš siis ka nii oluline, nagu UFC tahtis meid uskuma panna.

Üritusele Madison Square Gardenis tuli 17 011 vaatajat, kuid piletitulu oli kõigest 2,8 miljonit dollarit. Võrdluseks: seal toimus ka UFC 205, tõi majja 20 427 vaatajat ja piletitulu oli 17,7 miljonit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel