VIDEO! Suutis Povetkin võita?

23. september 2018 | Uudised

Londonis Wembley staadionil kohtusid 22. septembril WBA, WBO ja IBF-i üliraskekaalu meister Anthony Joshua ja Venemaa uhkus Aleksander Povetkin.

WBA 2011.-2013. aasta meister Povetkin kaotas esmakordselt nokaudiga. Juhtus see 7. raundis.

Povetkin üllatas britti avaraundis althaagiga ja lühikese vasakhaagiga. Joshual hakkas 2. raundis ninast verd jooksma ja Povetkin avastas paremaga tema kaitsest auke. 3. raundi lõpus võitis Joshua punkte tagasi. Povetkin oli kinni oma vasakhaakides ja Joshua hakkas pärast 10-minutist võitlust taguma Povetkinit pea asemel kehasse.

5. raund jäi viiki ja pärast 6. raundi Povetkin ilmselt juhtis, kuid Joshua hakkas avanema. Joshua oli noorem, pikem ja raskem. Ta võitles koduväljakul.

Povetkin on nüüd 34-2, Joshua 22-0.

Arvatakse, et Joshua teenis 20 miljonit ja Povetkin 6 miljonit naela. Briti meedia hinnangul oli kohal ligi 75 000 vaatajat. Vihma sadas. Joshua ja Klitško matši oli jälginud 90 000. Kuid Povetkiniga matš ilmselt lööb üle Suurbritannia senise PPV-rekordi 1,2 miljonit vaatajat.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel