VIDEO! Srisaket Sor Rungvisai kaitses tiitlit

07. oktoober 2018 | Uudised

WBC raskekärbeskaalu tšempion Srisaket Sor Rungvisai sai 6. oktoobril kodumaal Tais punktivõidu mehhiklase Iran Diazi üle.

Diaz sai eriti tugevaid tabamusi 11. raundis, kuid pidas lõpuni vastu. Tai mees libises mitu korda ja kukkus ja mehhiklane otsustas siis lüüa, aga selliseid asju ei saa muidugi nokaudiks pidada. Kohtunikud andsid võidu 120-108, 119-109 ja 119-109 tšempionile. Tailane oleks ilmselt võitnud nokaudiga, kui ta oleks kasutanud rohkem kombinatsioone.

31-aastase tailase võidud-kaotused-viigid on nüüd 47-4-1. Tegu on vaesuses kasvanud mehega, kes töötas ostukeskuses prügikoristajana ja oli vahel sunnitud sööma prügikastidest leitud toitu. Ta sai tšempioniks 2013. aastal, kuid kaotas tiitli järgmisel aastal mehhiklasele Carlos Cuadrasele, kuna olevat rünnanud mehhiklast peaga. Pärast seda pole ta kaotanud. Ta võitis tiitli tagasi 2017. aastal.

WBC otsustas Kiievis, et tšempion võib järgmise vastase valida ise, kuid peab pärast seda kohtuma Juan Francisco Estradaga (Mehhiko), kes kaotas talle punktidega veebruaris.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel