Video! Sigrid: Wojdaga fight oli tuline ja agressiivne

24. september 2021 | King of Kings, Uudised

Sigrid Kapanen alistas 18. septembril Riias King Of Kingsil Ilona Wojda.

Fight oli tuline ja agressiivne. Ilona on füüsiliselt väga tugev ja tehnika on ka hea. 1. raundis oli ta veidi rahulikum. 2. ja 3. raundis hakkas survestama rohkem, kuid tulin toime,” ütles Sigrid.

Ettevalmistumisel keskendus ta rohkem enda tehnikale: tehniliselt ilusad tugevad löögid ja asendit hoida kogu aeg. Treener Ringo Tipp tegi ülevaate vastase stiilist ja liikumisest. Peale seda harjutati vastase põhikombodele vastamist.

„Arvan, et võidu tõi see, et suutsin palju rahulikum olla ringis. Olin enda elemendis ja pea oli selge. Lisaks enda nurgast kostuvaid karjeid oli raske mitte kuulda,” muigab Sigrid.

Tallinna KOK-il 16. oktoobril on teda võimalik näha nelja naise turniiril võitlemas tiitlivööle. „Peale Riias toimunud fight’i pakkus KOK-i korraldaja mulle vöö peale võistlema minna ja peale paari päeva mõtlemist ja läbiarutamist nõustusime. Nii et ostke pilet ja tulge mulle kaasa elama!” ütleb ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel