VIDEO: Marie Ruumet võitles esimese eestlasena One’il

19. veebruar 2020 | Uudised

Kui me Marie Ruumetiga viimati vestlesime, ütles ta: “Hetkel ongi tegelikult plaan täiesti vabavõitlusse üle minna ja tegelikult on ka üks suurem fight tulemas, kuid hetkel ei ole mul luba selle kohta rohkem rääkida.”

Ruumet võitles esimese eestlasena One’il. Kolmeraundine vabavõitlusmatš (48 kg) toimus 19. veebruaril Singapuris. (One teatas paar päeva varem, et 28. veebruariks Singapuri plaanitud üritusele koroonaviiruse tõttu publikut ei lubata.) Eestlanna vastaseks astus ringi Anita Karim (Pakistan). Mängus oli leping 100 000 dollarile.

Vastane kaitses kogu aeg hästi, lisaks oli ta ägedam ründaja. Eriti vägev oli Karimi vasak käsi. Võit ühehäälse otsusega Karimile.

Markko Moisar käis Mariel jaanuaris Chiang Mais külas. “Tean teda juba eelnevalt. Läksin vaatama, kuidas ta elab seal,” ütles Markko.

“Minu arust Marie on väga tubli. Tänane matš võib-olla jäi liiga passiivseks. Ta oleks võinud oma tai poksi oskusi rohkem näidata,” sõnas Markko. “Klintšis oleks pidanud ka vast rohkem tai poksi oskusi kasutama, et teine maha viia, aga arvan, et ta tundis ennast püsti paremini, kuna on püstivõitleja.”

Marie: 57.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel