Foto: Shutterstock.com

VIDEO I Kadõrovi pojale anti poksis vaieldav võit

20. aprill 2021 | Uudised

Adam Kadõrovile anti poksimatšis võit, kuigi vaatajad pidasid osavamaks vastast.

Kohtunik fikseeris vastasele püstinokaudi, mille järel vastase nurk viskas ringi valge rätiku. Adamile andis võitjavöö Artur Beterbijev. Adami isa on Tšetšeenia juht Ramzan Kadõrov, keda Beterbijev loeb enda suurimaks fänniks. Võisteldi Groznõis üritusel „Legendideaeg 6: erioperatsioon”, kus võidutses ka Eli Kadõrov.

Ramzan oli noorena poksija ja ta juhib kohalikku poksiliitu. Kadõroviga on pildile jäänud Mike Tyson ja Floyd Mayweather. Hamzat Tšimajev mõtles tänavu karjääri lõpetada, sest viirus räsis meeleolu, kuid Kadõrov käskis edasi võidelda ja tuli jõusaali tuju tõstma. Märtsis kinkis Kadõrov tänavuste saavutuste eest Mercedesid Beterbijevile ja ACA meistritele Magomedrassul Hasbullajevile ja Magomed Bibulatovile.

Fjodor Jemeljanenko kritiseeris 2016. aastal Kadõrovit, kui too sundis kolme oma alaealist poega näidismatšidel vabavõitlema.

https://www.youtube.com/watch?v=1LwJ9gEa2Lw

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel