Versuse eestvedaja Kristo Männistu: oleme kõigile avatud!

13. jaanuar 2019 | Muay Thai Liiga, Uudised

Tallinna klubi Versus TC on Eesti Muay Thai Liigas olnud sel hooajal esindatud mõlemal korral: avaetapil Kevin Paidre, Viljandis Gerli Jaagula.

Tai poksi trenne viib Versuses läbi Kristo Männistu. Poksi ja kikkpoksi õpetab Georgi Abolõmov, kes 2004-2006 oli juunioride Eesti meister poksis ja 2009. aastal kikkpoksi Eesti meister.

Kristo Männistu

„Oleme kutsunud treeninguid läbi viima ka külalistreenereid: Edvin Kibus, Rain Kärkinen, Ainar Karlson ja paljud teised,“ räägib Kristo, kes võitlusspordiga hakkas tegelema 2010. aastal ja osales ka Eesti Muay Thai Liigas. Treener on ta 2015. aastast.

Miks ja millal te oma saali avasite?

Avasime Versus Training Centeri 2015. aastal, et propageerida võitlussporti Eestis.

Kellele saal on mõeldud?

Oodatud on kõik: lapsed, algajad, edasijõudnud, poisid-tüdrukud, mehed-naised. Varem oli meil graafikus capoeira, kus käisid lausa 3-aastased. Hetkel on noorim 6-aastane. On andekaid ja innukaid noori, kes soovivad alaga kaugele jõuda, kuid ka lihtsalt harrastajaid ja teisi võitlusspordifanatte. Saali külastavad pea iga päev Eesti tippvõitlejad, kes siis ise trenni teevad või neid läbi viivad. Me oleme avatud kõigile.

Millised on võimalused?

Hommikused ajad on mõeldud rohkem eratreeningutele, pärastlõunad alates kella 16 rühmatreeningutele. Tulevikus on plaanis mõned rühmatreeningud tuua hommikustele aegadele, neile, kes soovivad päeva alustada mõnusa treeninguga. Samuti on meil olemas hästi varustatud jõusaal.

Ruumi pole palju, aga see-eest on hubane. On see taotuslik?

Just atmosfääri ja hubasuse peale oleme rõhunud, et klient tunneks end meie juures alati hästi ja tunneks, et ta on alati tagasi oodatud. Saadud tagaside tõttu võime julgelt väita, et see eesmärk on ka meil täidetud. Meie rühmatreeningutes osaleb maksimaalselt 15 inimest. Soovime pühenduda igale inimesele, et maksimeerida individuaalset arengut ja oskusi. Rühmasuuruse ja personaalse pühendumuse tõttu on treeningutega võimalik liituda aastaringselt. Ei pea ootama mingi „baaskursuse“ või hooaja algust.

Kui palju treenimine maksab?

Kuus 39 eurot maksavad lapsed, aga ka kaitseliitlastele pakume 39-eurost kuukaarti ja sama kehtib eakate kohta. 45 eurot maksavad 12-17-aastased ja 50 täiskasvanud. 60-eurone kaart on limiteerimata kaart ehk kaardiomanik võib käia kõikides rühmatrennides vabalt valitud ajal. Muidugi pakume ka rühmatreeningutele ühekordseid pääsmeid, mida saab soetada 7 euroga.

Rohkem infot leiab Versuse kodulehelt

Jälgi Versuse tegemisi Facebookis

 

Monika Kuzmina

Vaata veel