Anler Mäesepp. Foto: Martin Lätt

UFN-i toetaja Anler Mäesepp: spordisündmuste toetamine on mulle hingelähedane

13. september 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Rakveres toimub 9. detsembril taas võitlusspordiõhtu Underground Fight Night, mille üks toetajatest, Anler Mäesepp ettevõttest A&O Holding OÜ, ütleb, et ta ei mõelnud kaua, kui otsustas sündmust korraldada ja usub, et UFN toob külmal detsembrikuul kindlasti Rakvere linnale lisaväärtust.

UFN Rakvere 2022. Foto: Maria Kilk

UFN Rakvere 2022. Foto: Maria Kilk

Toetab meelsasti spordisündmusi

Anler toetab UFN-i esimest aastat. Ta on varem toetanud ka teisi Mark Tervinsky poolt korraldatud spordisündmusi ja need on alati olnud väga professionaalselt korraldatud ning ta on neist palju positiivset tagasisidet saanud.
Aga miks? Anler selgitab, et eks paljuski emotsiooni pealt – nimelt on ta tihe jõusaali külastaja ja käib Marki valvsa pilgu all raskusi tõstmas ja liigutamas. Nii on ka treeneri ja spordisündmuste toetamine talle hingelähedane.

UFN Rakvere 2022. Foto: Maria Kilk

UFN Rakvere 2022. Foto: Maria Kilk

Mullu ta UFN-il kohal ei käinud, aga teadis, et Rakveres selline sündmus toimus. Teleülekannet jälgides jättis UFN ka vägeva mulje.
Sel aastal on mees aga kindlasti kohal ja ootab tasemel ja tuntud võitlussportlaste kaasamist ja võimsat UFN-show’d.

Anleril endal professionaalsel tasemel sporditausta küll ei ole, aga ta muigab, et on kindlasti paremas vormis kui enamik Eesti mehi. Ta käib minimaalselt 4 korda nädalas jõusaalis. Ta alustas Mark Tervinsky juures treenimist pool aastat tagasi tühja kangiga, praeguseks on ta alla võtnud 5 kilo ja teeb kükke juba 150 kiloga. „Raskused kogu aeg kasvavad ja peatuda ei plaani. Eks näis, mida tulevik toob!“ ütleb ta.

Tänusõnad korraldajalt

Üks UFN-i korraldajatest Mark Tervinsky on sponsoritele väga tänulik ja rõhutab, et sponsoriteta suuri sündmusi ei korralda. Ta on väga tänulik Anlerile, et mees toetab UFN-i ning aitab ka Rakvere linnal olla võimsalt Eestis pildis ning elavdab kohalikku kultuuri.

Arly Aasla, Anler Mäesepp ja Mark Tervinsky. Foto: Martin Lätt

Arly Aasla, Anler Mäesepp ja Mark Tervinsky. Foto: Martin Lätt

  • A&O HOLDING OÜ on 2018. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb vee, kütte ja kanalisatsiooni rajamis- ja parandustöödega. Ettevõtte väärtuseks on kindlasti professionaalne meeskond – nendeta poleks Anleri sõnul praegu seal, kus ollakse.

Facebooki lehelt A&O Kinnisvarahaldus & Santehnilised näeb ettevõtte töid ja tegemisi.
Rohkem infot leiab koduleheküljelt www.aoholding.ee.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel