Foto: Shutterstock

Lauren Price: miks see naispoksija nimetab end õnnesärgiks sündinuks?

14. september 2023 | Uudised

Lauren Price on väga edukas ja aina tõusuteel naispoksija. Ta võitis amatöörpoksijana kõikvõimalikke auhindu – rahvaste ühenduste, Euroopa, maailma ja muidugi ka olümpia kuldmedaleid. Ta võitis esimese naise Briti meistritiitli ja jahib järgmisel aastal maailmatiitlit. Price’i võtsid vaid 3-päevasena kasvatada tema vanavanemad, tema vend suri traagiliselt enne tema viimast matši… pärast mida võttis ta endale hüüdnimeks „The Lucky One“ ehk õnnesärgis sündinu. Skysports vahendas tema lugu.

Lauren Price’i päästsid tema vanavanemad ja võtsid enda tiiva alla, kui ta oli alles 3-päevane beebi. Naine teab, et just see muutis tema elukäiku ja vanavanemateta oleks tema elu olnud väga raske.

Just vanavanemad toetasid teda ja andsid talle võimaluse saada edukaks sportlaseks. Kõik tema saavutused, ka Briti impeeriumi ordu tunnustus kuningas Charlesi poolt, on saavutatud raske tööga ega ole kergelt tulnud. Aga ta poleks seda oma sünniperes saavutanud.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lauren Price MBE (@laurenprice)

„Mul vedas, et mu vanavanemad mu päästsid,“ ütles ta.

Seda teab ta vennaga juhtunu pärast. Nimelt suri Price’i vend enne tema viimast matši vaid 38-aastasena. Vend sattus pahandustesse ja vanglasse, samas teades, et vanglas on parem kui kodus. Ta hakkas just oma elu muutma, kui hukkus traagiliselt.

Pärast venna surma pani ta endale hüüdnimeks „The Lucky One“ ehk õnnesärgis sündinu. „Ma olin õnnesärgis sündinud. Mind päästeti,“ selgitab ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel