UFC jätab Cormieri tšempionitiitlist ilma

03. oktoober 2018 | Uudised

UFC president Dana White kinnitas, et Daniel Cormierilt võetakse vigastuse tõttu raskekaalu tšempionitiitel. Tiitlile võitlevad 29. detsembril üritusel UFC 232 Jon Jones ja Alexander Gustafsson.

Gustafsson ütles, et leping on allkirjastatud. Gustafsson võitles viimati eelmise aasta mais. Pärast seda on ta olnud vigastatud. Jonesil on olnud viivitusi dopingu tõttu. Gustafsson võitles Jonesiga tiitlile viie aasta eest. Jones võitis, kuid see oli tema kõige napim võit tšempionina. UFC 232 tundub tulevat vägev: Cris Cyborg v Amanda Nunes,  Ryan Hall v BJ Penn.

Vigastuse tõttu tiitli kaotamise üle väljendas pahameelt ka Tony Ferguson, kes 6. oktoobril võitleb Anthony Pettisega. „Mis tunne teil oleks, kui teilt niimoodi võetaks?“ küsis Ferguson retooriliselt 2. oktoobril UFC meediapäeval Las Vegases. Kui ta võidab, võitleb ta järgmiseks Habib Nurmagomedovi ja Conor McGregori matši võitjaga. Ferguson on võitnud 10 matši järjest.

Üliraskekaalu tšempionitiitel jääb Cormierile praegu alles. Cormier murdis juulis matšis Stipe Miociciga käe.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel