TV3 video: Santos võitis, Hollandi ja Daukause matšis võitjat ei selgunud

03. oktoober 2021 | Uudised

Kevin Hollandi ja Kyle Daukause matšis 2. oktoobril UFC-s võitjat ei selgunud.

Õhtu tähtsuselt teises kohtumises põrkasid võitlejad avaraundis peadega kokku. Daukaus võitis seejärel kägistusega, kuid pärast teatati, et tulemus on no contest. Peetakse korduskohtumine.

Thiago Santos alistas peakohtumises Johnny Walkeri. Anthony Smith – kes on Santosega võidelnud – prognoosis, et Santos võidab ja nokaudiga. „Need pole mehed, kes kestaks viimaste raundideni. Nad ei oska muud moodi võidelda. Sellest tuleb vägivaldne matš ja mul on selle üle ainult hea meel,” ütles ta.

Tegelikult ei tabanud kumbki mees rohkem kui 11 tugevat lööki raundis ja Santos võitis lõpuks kõigi kohtunike hinnangul 48:47. „Talle on raske lähedale pääseda,” vabandas Santos.

Tühistati matš Aspen Ladd – Macy Chiasson, sest Ladd tundus kaalumisel ebakindel. Ladd ütles, et tal algas menstruatsioon ja Chiasson ei soovinud temaga võidelda, kui ta on nii nõrk. Hiljem öeldi, et Ladd kaalus lubatust rohkem. Laddil on kaalumisel probleeme olnud varemgi.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel