Foto: IG bronzebomber

Minidokumentaal! Mida on oodata kohtumisest Wilder – Fury 3?

03. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

9. oktoobril poksivad Vegases Deontay Wilder ja Tyson Fury.

Bob Arum ei usu, et Aleksander Ussik suudaks Furyga teha seda, mida ta tegi Anthony Joshuaga. Arum selgitas ka World Boxing Newsile, miks ta ei sõlminud ukrainlasega omal ajal lepingut.

„Poksis on vähe nii toredaid inimesi kui Ussik. Ta on väga tark ja huumorimeelega. Aga ta ei võistelnud üliraskekaalus ja ta oli Euroopast. Mida ma teen cruiserweight’iga Ameerikas? Ma poleks teeninud talle piisavalt raha,” sõnas legendaarne promootor.

„Ussik keeras poksimaailma pea peale. Ma tahaks näha, mida ta teeb Wilderiga või Ruiziga,” ütles Mike Tyson. „Mulle Wilder meeldib, aga ma ei saa aru, kas ta läheb Furyt võitma või tšeki järele.”

Tyson Fury isa sõnul on poeg väga huvitatud kohtumisest Ussikiga. „Ussik on suurepärane poksija. Ta valmistab probleeme igaühele,” lausus John Fury. Wilderil soovitas ta Joshualt õppida, kuidas pärast kaotust käituda.

Endine WBA meister George Groves usub, et Ussik alistaks Fury. „Ussik on tehniliselt parem peaaegu kõigist praegustest üliraskekaalumeestest,” ütles ta.

Spordiennustusportaali Olybet andmetel on hetkel suurem võiduvõimalus Tyson Fury poolel koefitsiendiga 1,29 Deontay Wilderi 3,35 vastu. Matši statistikat saad jälgida ja panuseid teha Olybeti Fury vs Wilder kampaania portaalis.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel