Foto: Dmitri Averjanov

The League’il astuvad vastamisi Uku Jürjendal ja Gruusiast pärit Nika Kulumbekashvili

19. märts 2022 | The League, Uudised

Eesti võitlusspordi tippsündmus The League tuleb taas! Rohkelt adrenaliini ja võimsaid vastasseise saab näha juba 15. aprillil Tallinnas Kalevi spordihallis. Ühe paarina astuvad vastamisi Uku Jürjendal ning Gruusiast pärit Nika Kulumbekashvili.

Uku Jürjendal. Foto: GoodFight, Erlend Štaub

Uku kaalub 192 sentimeetri pikkuse juures 112 kg ning kannab tiitlit IFMA World Champion 2014. Ta treenib Leader Muay Thai klubis Aleksei Kurdini käe all.

Ta alustas poksiga 2012. aastal ning pea oma lemmikuks võitlejaks Alex Pereirat.

”Raske töö ja järjepidevus kannab vilja!“ on Uku öelnud oma edu saladuse kohta. Mees peab sporti oma elus kõige olulisemaks ning arvab, et kui valid elus ühe asja ja pühendud sellele, tuleb edu nagunii.

Nika Kulumbekashvili

Nika kaalub 193 sentimeetri pikkuse juures 110 kg, on osalenud 10 matšil, millest võitnud 8 ning kannab Gruusia tšempioni tiitlit. Ta treenib Mamuka Sonia käe all ning tema lemmikvõitleja on Davit Kiria.

  • RAHUPILET: Ukraina heaks saab annetusega osta Rahupileti, mis on annetuspilet Ukraina inimeste abistamiseks. Tänutäheks annetuse eest ootavad korraldajad lahke südamega piletiostjat oma sündmustele.
  • Piletid on müügil Ticketer.ee!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel