Hannes Ilmjärv. Foto: GoodFight

Hannes Ilmjärv vs Freddy Vahtra: kes The League’il võidab?

20. märts 2022 | The League, Uudised

15. aprillil Tallinnas Kalevi spordihallis toimub taas Eesti võitlusspordi tippsündmus The League! Vastamisi astuvad teiste võitlejate hulgas Hannes Ilmjärv ja Freddy Vahtra. Matš toimub tai poksi reeglite järgi, aga 4oz MMA kinnastega.

See on võitlusspordimaailams tõusev trend – näiteks Eestis ei ole seda veel toimunud. Hannese sõnul on see ka põhjus, miks ta The League’il üles astub, sest on ammu selliseid võistlusi jälginud ja nüüd on võimalus seal ise osaleda.

Hannes alustas poksiga 2000. aastal, ta kaalub 175 cm pikkuse juures 66 kg ning on läbinud 22 matši, millest võitnud 12. Ta treenib Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias.

Hannes Ilmjärv sõnab, et võitlussport, eriti püstivõitlusalad on teda köitnud nii kaua, kui ta end mäletab. “Karate, kikkpoks, taipoks – üks asi on viinud teiseni,” räägib ta. Hannese kindel põhimõte on, et igaüks peab tegelema sellega, mis talle kõige rohkem meeldib ja sobib.

Freddy Vahtra

Freddy kaalub 172 cm pikkuse juures 65 kg. Ta on läbi teinud 6 matši, millest võitnud kaks. Ta treenib Versus treeningkeskuses Kristo Männistu käe all ning alustas poksimist viis aastat tagasi. Oma lemmikpoksijaks peab ta Saenchai’d.

  • RAHUPILET: Ukraina heaks saab annetusega osta Rahupileti, mis on annetuspilet Ukraina inimeste abistamiseks. Tänutäheks annetuse eest ootavad korraldajad lahke südamega piletiostjat oma sündmustele.
  • Piletid on müügil Ticketer.ee!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel