Astrid Johanna Grents

Astrid Johanna Grents oma esimesest matšist: sellest hetkest teadsin, et tahan seda uuesti teha!

18. märts 2022 | The League, Uudised

15. aprillil astub Astrid Johanna Grents Eesti võitlusspordi tippsündmusel The League vastu šveitslannale Zoe Neuschwanderile. Noorel neiul on ette näidata võimas kogemustepagas – tema mulluste saavutuste hulka kuuluvad näiteks King of Kings naiste väikekaalus maailmatšempioniks saamine ja 3. koht IFMA Tai poksi maailmameistrivõistlustel.

Astrid Johanna esimene matš toimus juba 2014. aastal, kui ta oli 3,5 kuud poksiga tegelenud. „Mu treener mõtles, et peaksin võistlema. Alguses ütlesin ära, aga kui järele mõtlesin, olin nõus. Ma võitsin esimese matši ja sellest hetkest teadsin, et tahan seda uuesti teha,“ meenutab ta.

Peale Tai poksi ja kikkpoksi on Astrid Johanna harrastanud ka poksi. Küll aga tunnistab ta, et kolmel erineval alal oli väga keeruline võistelda, nii et ta otsustas keskenduda ainult Tai poksile ja kikkpoksile. Küll aga käib ta vahel endiselt ka tavapoksitrennis, et oma lööke ja jalatööd harjutada.

Astrid Johanna ei tee ka saladust, et on saanud vigastusi. 2019. aastal vigastas ta sparring’u ajal oma paremat põlve ning pidi pea aasta poksist eemal olema. Siis tuli koroonaviirus. „Mul pole viimastel aastatel kerge olnud, aga mul on hea meel, et saan jälle võidelda!“ ütleb neiu, kelle suurimaks unistuseks on võidelda One Championship’il.

  • Eesti võitlusspordi tippsündmus The League tuleb taas! Rohkelt adrenaliini ja tugevaid vastasseise saab näha juba 15. aprillil Tallinnas Kalevi spordihallis. Ukraina heaks saab annetusega osta Rahupileti, mis on annetuspilet Ukraina inimeste abistamiseks. Tänutäheks annetuse eest ootavad korraldajad lahke südamega piletiostjat oma sündmustele.
  • Piletid on müügil Ticketer.ee!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel