Foto: Kaari Uus

THE LEAGUE! Roman Mitjajev: matšiks aitab hästi valmistuda mediteerimine

29. jaanuar 2023 | The League, Uudised

18. märtsil toimub juba neljandat korda Tondiraba jäähallis Eesti üks suurimaid võitlusspordi sündmusi – The League. Roman Mitjajev rääkis intervjuus Goodfightile, kuidas ta valmistub matšiks. Roman on poksiga tegelenud juba 6-aastasest peale ning inspireerisid teda selleks võitluskunstide filmid ning näitlejad nagu Jean-Claude Van Damme ja Chuck Norris.

Roman Mitjajev. Foto: Kaari Uus

Matšiks valmistudes mängib muidugi suurt rolli füüsiline treening. Roman teeb kolm korda nädalas kardiotrenni, mis sisaldab jooksu ja jõuharjutusi. Kolm korda nädalas tegeleb ta aga tehnilise poolega, et oma tehnikat treenida.

Vaimselt aitab tal väga valmistuda mediteerimine. Eriti meeldib talle mediteerida enne magaminekut, et uni oleks parem ja mured kaoksid.

Oma eesmärgiks peab ta pääseda parimasse organisatsiooni kikkpoksis ja liikuda edasi tiitlite võitmiseni. Tema suurim relv ringis on põlved ja küünarnukid.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel