SUG: Cerrone alistas Dos Anjose õhtu jooksul kaks korda

21. detsember 2020 | Uudised

Donald Cerrone sai 20. detsembril üritusel Submission Underground 19 jagu Rafael Dos Anjosest.

Cerrone sundis vastase end esmalt lisaajal kaotanuks koputama, kuid Dos Anjos selgitas siis, et ta üritas end vabastada Kauboi jalast. Tehti uus lisaaeg ja seekord kaotas Dos Anjos tõesti. Nad olid kohtunud UFC puuris kaks korda ja mõlemal korral võitis RDA. Dos Anjos on jiu-jitsu maailmameister 2003. aastast.

Õhtu teises tuntud osalejatega matšis sai Ryan Bader jagu Anthony Johnsonist, kes esialgu pidi kohtuma Fabricio Werdumiga. Amanda Loewen alistas naiste tiitlimatšis Felicia Spenceri. Meeste tiitlimatšis sai Mason Fowler jagu Satoshi Ishiist, kes võidelnud Jaapani võistlustel Fjodor Jemeljanenkoga ja Mirko Cro Copiga ning Bellatoris Quinton Jacksoniga.

Sarja korraldab Chael Sonnen eesmärgiga selgitada välja maailma parim lukumaadleja. „Kui ma vabavõitlusega lõpetasin, hakkasin tegelema lukumaadlusega. Märkasin peagi, et lukumaadlejaid on 15 korda rohkem kui vabavõitlejaid, aga neil pole kuskil võidelda,” rääkis Sonnen 2016. aastal.

Viike sarjas ei tunnistata. Sarjas on osalenud Jon Jones.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel