Foto: Stansilav Moshkov

Sigrid Kapanen: soovin võita tiitlivöö ja võistelda suurtel areenidel

07. märts 2023 | Persoon, The League, Uudised

Poksija Sigrid Kapanen võitis kuu aja jooksul kolm Eesti meistritiitlit. Aasta 2023 on olnud tema karjääri jaoks väga hea aasta ning kindlasti tahab ta osaleda võimalikult paljudel matšidel. 18. märtsil on teda ootamas ees The League.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sigrid Kapanen (@sigrid.kapanen)

Edu saladuseks on distsipliin ja toetav treener

Eelmine aasta oli Sigrid pigem tagaplaanil ja osales ainult 3 võistlusel ning ka sellel aastal oli ainsana plaan minna kikkpoksis meistrivõistlustele, kuid treener Ringo sai teada, et toimuvad ka Eesti meistrivõistlused ning Sigrid sai kohe ka sinna kirja pandud.

Distsipliinil on suur roll ja mul on tahe endast jälg maha jätta.

„Distsipliinil on suur roll ja mul on tahe endast jälg maha jätta,“ räägib poksija enda eesmärkidest. Lisaks tõdeb ta, et ei oleks nii kaugele jõudnud ilma treeneri Ringo Tippi abita: „Ta pühendab enda aega minu treenimiseks ja surub mind igal matšil veel parem olema.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sigrid Kapanen (@sigrid.kapanen)

Tavaline treeningpäev algab Sigridil kas hommikujooksuga või lõunase treeninguga koos Ringoga. Õhtuti toimuvad grupitrennid. „Võistlusteks valmistumisel kindlasti sparrin rohkem ja keskendun sellele stiilile, millisena matš tuleb,“ räägib spotlane võistlusteks valmistumisest. Samuti jälgib ta ka toitumist ning seda, et kaal langeks enne võistlust, kuid oluline on, et jääks ka energiat trenni teha.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ringo Tipp (@ringotipp)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel