Foto: Dmitri Averjanov

THE LEAGUE! Uku Jürjendal: kui tahad midagi hästi teha, pead olema hetkes

08. märts 2023 | The League, Uudised

Uku Jürjendal hakkas 18. märtsil toimuvaks The League’iks valmistuma juba mitu kuud tagasi, kui ta valmistus oma Glory debüüdiks 11. veebruaril. Paraku jäi ta enne seda haigeks ja matš ei läinud hästi. Aga kõik need pea sada roundi sparringut, mis selle jaoks tehtud sai, tasub kindlasti ära The League’il. Oma suurimaks relvaks peab ta oma löögijõudu, mis täie tervise juures ei ole võrreldav mitte kellegagi.

Uku Jürjendal vs Jakub Kozera. Foto: Erlend Štaub

Uku Jürjendal vs Jakub Kozera. Foto: Erlend Štaub

Kõige olulisem on olla hetkes

Lisaks füüsilisele ettevalmistusele valmistub Uku ette ka vaimselt. Tal on mentaalne treener Daria Albers, kelle programmi mees jälgib. Uku täpsustab, et treener annab talle ülesandeid ja erinevaid meditsioone. Dariaga tutvus Uku Serbias, kus ta palju treeninglaagrites käis.

Ta usub, et kõige tähtsam on olla hetkes – see kehtib igas eluvaldkonnas. „Kui tahad midagi hästi teha, pead olema hetkes. Eriti oluline on see fighter’i jaoks, kes kõrgel tasemel võistleb. Peab olema hetkes, mitte sekund ees ega taga. ”

Kui tahad midagi hästi teha, pead olema hetkes.

Sama palju ressursse kui treeningutele, paneb Uku ka taastumisele. „50% minu tegevustest läheb ka taastumise alla. Massaažid, külmateraapia, saun, spaa, mullivannid, kuum vesi,“ loetleb ta ja lisab, et teeb neid asju järjepidevalt, mitte lihtsalt vahelduseks. Nii nagu ta võtab treeningut, võtab ta ka taastumist.

Ka enne matši käib ta külmas vees. Sellest on saanud traditsioon, mis teda päris palju aitab.

Uku Jürjendal vs Jakub Kozera. Foto: Erlend Štaub

Uku Jürjendal vs Jakub Kozera. Foto: Erlend Štaub

Tõotab tulla huvitav matš

Uku vastane on seekord marokolane nagu viimatigi – Hamza Ourahou. Mõõtmetelt on ta nagu Uku, aga stiililt pigem liikuvam, Uku ise on pigem passiivsem. „Arvan, et see saab olema huvitav matš. Ta tundub rohkem võitleja, kelle stiiliga olen varem kokku puutunud.

Ta loodab, et ka vastane on täie tervise juures ja hästi ette valmistunud, et teha korralik matš ja show.

JÄLGI UKU TEGEMISI INSTAGRAMIS!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fighto.News (@fighto.news)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel