Selgusid TUF 28 võitjad

01. detsember 2018 | Uudised

Las Vegases peeti 30. novembril „The Ultimate Fighter 28“ finaalid.

Sel hooajal osalesid raskeimad mehed ja naised. Võitjad saavad kuuekohalise lepingu UFC-ga.

Meeste finaalis sai hispaanlane Juan Espino Dieppa juba avaraundis kägistusega jagu Justin Frazierist. Team Whittakeri kuuluv 38-aastane Dieppa on sarja vanim võitja.

Naiste finaalis alistas Macy Chiasson 2. raundis kägistusega rootslanna Pannie Kianzadi ja sai sarja esimeseks sulgkaalu tšempioniks. Mõlemad on Team Gastelumi võitlejad. Neile poolfinaalides kaotanud Leah Letson ja Julia Stoljarenko võitlesid omavahel. Leedulanna Stoljarenko kaotas punktidega 1:2.

UFC keskkaalu tšempion Robert Whittaker ja Kelvin Gastelum võitlevad 10. veebruaril.

Ürituse peamatšis alistas Kamaru „Nigerian Nightmare“ Usman 50-43, 49-45, 48-47 endise UFC tšempioni Rafael dos Anjose ja on UFC-s endiselt kaotuseta.

Venelanna Antonina Ševtšenko alistas 3:0 Ji Yeon Kimi, kes ei saanud ka kaalu ja peab teenistusest 20 protsenti vastasele andma. Antonina on teise UFC võitleja Valentina vanem õde. Antonina vastane pidi olema Ashlee Evans-Smith, kes sai aga vigastada.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel