Tyson Fury

Tyson Fury. Foto: Shutterstock

VIDEO! Sarjasoovitus: „At Home With the Furys“

28. august 2023 | Uudised

Netflixis on kuu tagasi vaatamiseks tulnud tõeline maiuspala! Tyson Fury minidokumentaalsari „At Home With the Furys“ räägib, kuidas raskekaalu maailmatšempion Fury üritab ühendada elus erus oleku, vaimse tervisega tegelemise ja kiire pereelu koos oma naise Parise ja kuue lapsega, isa Johni ja venna Tommyga.

Vaata treilerit!

1. osa „Uus elu poksita“

Kolm nädalat pärast poksis erru minekut on Tysonil keeruline kohaneda eluga väljaspool ringi. Ta vend Tommy teeb üllatava teadaande.

2. osa „Hiiglaslik 2-meetrine laps“

Tyson kohtub fännidega ja kahtleb, kas tasub ikka erru jääda ekskursioonil Mani saarele. Kodus grillib Paris Venezuelat tema ambitsioonide osas.

3. osa „Viikingiga tüli norimine“

Tyson, ta vend John ja Paris räägivad avameelselt Tysoni keerulisest vaimsest olukorrast. Mees lendab Islandile matši esitlusele.

4. osa „Võitlus kiusatusega“

Pärast katastroofilist reisi Islandile korraldab Paris Tysonile üllatuspeo, et teda rõõmustada. Kas mees suudab kiusatusele vastu panna?

5. osa „Ma tulen koju, kallis!“

Halvad uudised panevad Tysoni oma eluvalikutes kahtlema, kui ta on parasjagu puhkusel Mallorcal. Temas on segased emotsioonid, kui ta otsustab ringi naasta.

6. osa „Kas abielluksid minuga… uuesti?“

Tyson tahab ringi astuda poksitšempioni Anthony Joshuaga. Ta viib Parise Cannes’isse romantiliseks üllatuseks.

7. osa „AJ tähtis päev“

Tyson korraldab Venezuelale sünnipäevaks isa-tütre spaapäeva. Tal on suur pinge peal, kui ta ootab, kas Joshua otsustab temaga võidelda või mitte.

8. osa „Marus Dubais“

Tyson sõidab intensiivsesse 8-nädalase treeninglaagrisse. Ta jätab Parise ja lastega emotsionaalselt hüvasti. Dubai matšil ootab Tommyt ees draama.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel