UFN Jason Polydor vs Ott Remmer (Foto Maria Kilk)

Vaata Underground Fight Night’i eelmise aasta matše!

25. august 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Mullu 3. detsembril toimus Rakveres tipptasemel võitlusspordiõhtu Underground Fight Night. Rakvere võttis võistluse vastu väga hästi – korraldajad Gert Goršanov ja Mark Tervinsky kommenteerisid, et ei osanud nii suurt, võimast ja sooja vastuvõttu uneski ette näha, publiku entusiasm ja kaasaelamine kasvas iga matšiga.

Mark Tervinsky ja Gert Goršanov. Foto: Maria Kilk

Uus UFN toimub 9. detsembril – selle ootuses meenutame UFN-i eelmise aasta matše.

Ott Remmer vs Jason Polydor

Ott Remmer ütles pärast võitu, et on leidnud oma õige niši, kuidas asju tegema peab – ta treeningud on paigas, ei treeni üle ega liiga vähe ning ettevalmistus klapib.

Matšiks Jason Polydoriga Ott spetsiaalselt ei valmistunud, aga teadis, et vastane oma kätega väga hea ei ole. Tegelikult oli küll.

„Ta sai mulle nii hea tabamuse, et tõmbas korra isegi pildi ees vilkuma. Aga see ärataski mind üles, et pean agressiivselt suruma. Ma valmistusin palju jalgadega, sest teadsin, et tal on tugevad jalad,“ rääkis ta ettevalmistusest. „Probleem teda lüües oli see, et oleks justkui seina löönud – ma ei uskunud, et ta on nii sitke ja tugev nagu raskekaal.“

Ilja Ivanov vs Jevgeni Ravluševits

Ilja Ivanov on pärit Lätist ning töötab kaitseväes ja politseis. Poks, kikkpoks ja MMA on tema hobid. Ta tänas väga UFN korraldajaid ning pühendas võidu enda treenerile.

Matšiks valmistus ta, vaadates videoid vastase Jevgeni Ravluševitsi matšidest. „Nägime selle võidu nimel vaeva,“ ütles ta, ja tunnustas vastast, et ta oli väga tugev ning võit kergelt kätte ei tulnud. „Respekt talle – ta oli hea vastane!“

Marko Šults vs Baba Nadjombe

Marko Šults tunnistas, et see oli tema jaoks raske matš – ta oli pärast King of Kingsi koroonaviiruses ning sellest taastumine on pannud põntsu füüsilisele tervisele.

Oma vastast Baba Nadjombet tunnustas ta, et mees oli väga tugevate löökidega ning ta sai kohe aru, et peab olema valvel. „Korraks oli selline hetk, kus ta lõi mul kõrvad täiesti lukku, aga muidu läks hästi,“ rääkis ta.

Võidu tõi talle tema sõnul vabamalt võtmine ja oma gameplan’ile kindlaks jäämine. Kindel plaan oli lüüa palju jalalööke ja teha oma asja. Ei saanud küll olla nii agressiivne kui plaanis oli, aga iga kord läks aina paremini.

Sander Reemets vs Matteus Lehiste

Sander Reemets tegi tehnilise nokaudi teises raundis. Ta kiitis GoodFight’ile antud intervjuus, et UFN-il oli väga äge publik ja tänas ka oma sponsoreid.
Sander arvas, et talle tõi võidu see, et ta tundis end vabamalt. „Hakkan show ja publikuga harjuma ja juba vaikselt naudin,“ ütles ta pärast matši. „Tegin enda asja, mida olin neli kuud harjutanud.“

Samas leiab ta, et vastast ei tohiks kunagi alahinnata – alati võib tulla üllatusi. Teises raundis ta aga tundis, et on vastasest üle.

Bohdan Oliinyuk vs Marek Saar


Ukrainast pärit Bohdan Oliinyuk võitis enda matši esimese raundi nokaudiga. Bohdan tunnustas vastast Marek Saart, et Marek on positiivne ja meeldiv. „Ringis tervitasime teineteist ja temaga oli au ringi jagada. Mulle meeldis tema juures see, et ta sellises vanuses ringi astus ja võitles minuga. Austus tema vastu!“ ütles ta pärast matši.

Turniir oli tema sõnul hea, saal suur, inimesi palju ning kõik oli hästi korraldatud.

Olavi-Tanel Kask vs Rasmus Maivel

Kohtunike häältega 3:0 võitnud Olavi-Tanel Kask tunnustas peale matši antud intervjuus oma vastast Rasmus Maivelit – vastase löögid olid väga tugevad ja kindlad, võhma jagus ning mõlemad mehed tõmbasid end suhteliselt tühjaks, matš oli suhteliselt raske ja pidi kogu aeg kontrollima, et käed oleks üleval.

Olavi-Tanel on öelnud, et võidud annavad power’it juurde. Samas teab ka mees, et peab oskama ka kaotada ning muuta kaotused edasiviivaks jõuks, et veelgi enam pingutada ja paremaks saada.

Markus Mittal vs Tom-Tristan Piirsalu

Markus Mittal, kes matši võitis, ütles intervjuus peale matši, et võidu tõi koju just suur võidutahe. Siiski möönis ta, et tehnikat oleks võinud rohkem olla. „Trennis tehnikat on, aga võistlusel tuleb närv sisse,“ selgitas ta.

Mittal tunnustas ka oma vastast. „Ta oli 10 cm pikem ja ilmselt oli tal ka rohkem matšikogemust. Väga tubli sportlane on. Ei oskagi midagi muud öelda – kaotustest õpid ja järgmine kord tead, mida paremini teha,“ ütles ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel