Rizin: Nasukawa võitles kolme vastasega

13. juuni 2021 | Uudised

Tenshin Nasukawa võitles 13. juunil Rizinil kolme vastasega.

Plaan oli igas raundis uus vastane, kokku kolm raundi näidismatši, kus võitjat ei selgitata. Kui Nasukawa nokauteerib vastase, võetakse järgmine raund ja järgmine vastane. Kui vastane nokauteerib Nasukawa, on võistlus läbi. Kolm pikalilöömist tähendab matši lõppu. Lubatud olid kikkpoksi käelöögid, kuid keelatud olid jalalöögid.

Nasukawa valmistus profimeistri Hiroto Kyoguchiga. Vastasteks kavandati World Muay Thai Councili Jaapani meister Koki Osaki, Krushi meister Hiroya ja salapärane vastane. Üritusel selgus, et see on vabavõitleja Hideo Tokoro. 1. ega 3. raundis ei käinud põrandal keegi, kuid maailma parim kikkpoksija saatis 2. raundis hetkeks põrandale Hiroya.

Ürituse ainukeses tiitlikohtumises kaotas vabavõitluse kergekaalu meister Tofik Mussajev (Aserbaidžaan) tiitli Roberto de Souzale (Brasiilia). Mussajev, kes oli kaotuseta viimases 14 kohtumises, jäi alla avaraundis kägistusega. Rizin ei maksnud Mussajevile õigeaegselt 2019. aasta võitude eest ja Mussajev asus läbirääkimisi pidama konkurentidega, kuid UFC ja One tegid viletsamad pakkumised. Ta läks seejärel Mägi-Karabahhi konfliktis sõtta ja de Souza, kes pidi eelmise aasta detsembris Mussajeviga võitlema, uuris märtsis, kas saaks korraldada kohtumise ajutise meistri nimele.

Vabavõitluse kukk-kaalu 16 mehe turniiril, kus võitja teenib 10 miljonit jeeni, peeti esimesed neli kohtumist:

Kai Asakura alistas Shooto Watanabe
Naoki Inoue alistas Shintaro Ishiwatari
Hiromasa Ougikubo alistas Takeshi Kasugai
Yuki Motoya alistas Ryo Okada

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel