Foto: Glory

RISE ja GLORY kinnitasid pressikonverentsil laiendatud partnerlust

15. jaanuar 2024 | Uudised

Jaapanis, Tokyos, peetud pressikonverentsil kinnitasid RISE ja GLORY esindajad kahe juhtiva organisatsiooni vahelist laiendatud partnerlust, mille raames võistlevad GLORY sulgkaalu võitlejad RISE-s kogu 2024. aasta jooksul ühises liigas.

Enne aastavahetust teatati, et eelseisev GLORY`s  keskendub 8-mehe 1-õhtu Grand Prix sündmustele raskekaalus, poolraskekaalus, keskkaalus ja poolkaalus koos matšidega.

Foto: Glory

Selle tulemusel liigub sulgkaalu divisjon nii uues ühisliigas kui ka aeg-ajalt GLORY matšides edasi ning suundub spetsiaalse GLORY x RIXE sulgkaalu Grand Prix poole, mis toimub detsembris Jaapanis.

„Meie koostöö RISE-ga on olnud alati viljakas ning on põnev teatada värskest ja enneolematust partnerlusest,“ kommenteeris GLORY spordijuht Robbie Timmers. „See ei ole lihtsalt meie varasemate lepingute laiendus, see on murranguline ettevõtmine. Üheskoos käivitame uue liiga, mis ühendab mõlema organisatsiooni tugevad küljed. See algatus tõotab pakkuda fännidele kogu maailmas erakordseid kikkpoksisündmuseid, mis tähistavad meie spordis uut ajastut,“ lisas ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel