Jakov Peterson. Foto: Aleksandr Abrosimov

ALGAS PILETIMÜÜK! Yakuza Fight 6 toimub 16. märtsil Rakveres

15. jaanuar 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA toimub 16. märtsil Rakveres, Rakvere Spordikeskuses. Kavas on kaks 4-mehe turniiri (K1 reeglitega), kus selgitavad paremust Eesti ja välismaa võitlejad. Ühtlasi algas ka piletimüük võitlusõhtule.

Võitlused otsustatakse loosi teel

Sündmuse üks korraldajatest Jap Lipinski lausub, et spordisündmuste edendamine on tal juba pikemat aega meeles mõlkunud. Ta on varasemalt käinud mõnel Yakuza Fight turniiril ja need meeldisid mehele väga.

Lipinski sõnul on tal võitluste edendamisest teistsugune nägemus ja lähenemisviis ning kui ühendada need võitlusspordisündmuse olemasoleva nime, kogemuste ja värskete ideede kombinatsiooniga, siis tõuseb Yakuza Fight uuele tasemele.

Võitlused otsustatakse loosi teel ning see reklaamib ja intrigeerib sündmuse võimalusi. „See on üks meie põhimõtetest. Uus ütlus on „võitja võtab kõik“. See tähendab, et kaotuse korral ei maksta. Tahame anda võitlejatele võimaluse ning et inimesed näeksid, kes on turniiri tugevaim võitleja – seda tähendabki võitja võtab kõik! Tulevikuks on meil veel ideid,” lisab Lipinski.

Tugevaim võidab

Yakuza Fight toimus viimati 2019. aastal. Võitlusõhtu teine korraldaja Jakov Peterson tõdeb, et tõepoolest on olnud pikk paus – vahele on jäänud Covid-19 tingitud piirangud/kitsendused ning sellest leevendumise/taastumise periood. “Kahjuks paljud sündmuste korraldajad ei olegi naasnud. Hetkel näeme, et nõudlus on taastunud ja ka võistlejad otsivad väljundid kus saab osaleda,” räägib ta.

Peterson selgitab, et kui eelnevalt on ühel õhtul peetud mitme erineva võitlusspordi matše (K1, profipoks, MMA, olümpiapoks) siis seekord kontsentreerutakse K1 reeglitega püstivõitlusele. „Rohkem teha seda sporti lähedasemaks kui show`d. Üks uus suund on veel – „Winner takes it all”. Turniiris osalejad saavad tasu võidu eest. Ehk teisisõnu: tugevaim võidab – tugevaim võtab tasu.“

  • Pileteid saab osta SIIT.
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel