FB Jake Paul

Profid ei julge juutuuber Jake Pauliga poksida?

08. august 2022 | Uudised

Algselt Youtube`is kuulsaks saanud Jake Paul on poksimaailma ukse jalaga lahti löönud ja särava tähena poksimaailmas pildile tõusnud. Paraku ei õnnestu mehel aga kuidagi karjääris uut sammu teha, sest tundub, et professionaalsed poksijad kardavad juutuuberile alla jääda, vahendab Newsncr.com.

Kuigi 25-aastane Jake Paul hakkas esimest korda poksitrennis käima alles kolm aastat tagasi, on sellest hoolimata saanud temast üks poksimaailma suurimaid müüginimesid.

Jake Paul on aga nüüdseks meeleheitel, sest tundub, et terve elu poksiringis veetnud sportlased kardavad juutuuberile alla jääda ja ei julge temaga koos poksiringi astuda.

Jake Pauli populaarsusest räägib näiteks asjaolu, et kuigi eelmisel aastal võitlesid omavahel raskekaalu tiitlimatšis Oleksandr Usyk ja Anthony Joshua, siis enimmüüdud matšiks kujunes hoopis Pauli ja vabavõitleja Ben Askreni vastaseis, mille vaatamisõiguste eest maksid lausa 1,5 miljonit poksihuvilist.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel