Pacquiao poksib järgmiseks Broneriga

18. oktoober 2018 | Uudised

Filipiinide poksiv senaator Manny Pacquiao (60-7-2) teatas, et poksib WBA tiitlimatšis 12. jaanuaril Adrien Broneriga, ilmselt Las Vegases.

29-aastane ameeriklane Broner (33-3-1) oli WBC, WBO ja WBA tšempion neljas kaalus, viimati 2016. aastal. Kaotused on tulnud Marcos Maidanalt (kaotas WBA tiitli 2013. aastal), WBC tšempionilt Shawn Porterilt ja Mikey Garcialt (WBC ja IBF-i tšempion).

Matš Floyd Mayweather juunioriga on plaanis. „Ma kuulsin, et Mayweather poksib 31. detsembril. Ma poksin 12. jaanuaril, nii et vahe jääks väikseks,“ ütles 39-aastane Pacquiao.

Mayweather plaanib matši Habib Nurmagomedoviga. Mayweather ja Pacquiao poksisid kolm aastat tagasi ja Mayweather teenis sellega 230 miljonit dollarit. Võrdluseks: matši eest Conor McGregoriga teenis Mayweather 275 miljonit.

Floydiga soovib poksida ka Canelo Alvarez, kelle ainuke kaotus on Floydilt. Canelol on nüüd uus kallis leping DAZN-iga ja on ju vaja matše, mis tooks raha. „Minu arvates võiks ta poksida minuga, mitte teha palagani UFC võitlejatega,“ sõnas Canelo 17. oktoobril.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel