One Championshipi kahjum kasvab

18. oktoober 2018 | Uudised

Aasia vabavõitlusorganisatsiooni One Championship maksueelne kahjum kasvas mullu 34,3 miljoni Singapuri dollarini (24,9 miljonit USA dollarit).

2016. aastal oli kahjum 19,7 miljonit ja 2015. aastal 10,2 miljonit Singapuri dollarit. Käive oli 2015. aastal 10 miljonit, 2016. aastal 12,8 miljonit ja eelmisel aastal 16,6 miljonit Singapuri dollarit, kirjutab Bloody Elbow.

Ka UFC sai algul kahjumit, aga peagi hakkas neil hästi minema. Kohalikud teadjad räägivad, et fotograafid One Championshipi üritustel on palgatud, mitte meediaväljaannetest.

Ettevõttel oli aga eelmise aasta lõpus veel 45 miljonit (Singapuri) dollarit ja nad said investoritelt rahasüsti 260 miljonit. Viimane summa on ühtedel andmetel Singapuri, teistel USA dollarites. Variety hindas ettevõtte väärtuseks tänavu miljard USA dollarit.

Ettevõte suur läbimurre oli hiljutine leping endise UFC tšempioni Eddie Alvareziga, kes on nende ajaloo kuulsaim võitleja.

One’i tšempion Aung La N Sang võitleb 26. oktoobril üritusel Pursuit of Greatness Mohammad Karakiga (Liibanon), kes seni kaotuseta. Ükski tema võit pole olnud punktivõit. See on Karaki esimene matš One’is.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel