One On TNT: Johnson kaotas tiitlilahingus Moraesile

08. aprill 2021 | Uudised

Demetrious Johnson kaotas 7. aprillil One FC vabavõitlusmeistrile Adriano Moraesile.

Kuni 61-kiloste meeste kohtumises tabas brasiillane 2. raundis rabistavas löökidevahetuses althaagiga ja lõpetas löökideseeriaga, kui Johnson põrandale varises. See oli Johnsoni esimene kaotus nokaudiga.

Johnson võitles viimati kaks aastat tagasi, võitis One’i Grand Prix ja sai õiguse võidelda tiitlile. Johnson jõudis 10 korda UFC tiitlikohtumistes 5. raundini ja ta on mees, kes surub kõik viis raundi. Tema trump on mitmekesisus: ta võib võidelda võrdselt hästi püsti ja pikali. Moraes on 12 sentimeetrit pikem, mis tähendab suuremat löögiulatust, kuid oma pikki jäsemeid armastab ta ka tapvalt pikalivõitluses vastaste ümber põimida.

„Adriano on meister põhjusega, aga ta jäi Geje Eustaquio selja taha passima. Kui ta mind niimoodi haarab, siis ta peaks midagi tegema ka. Ma pole selline, kes läheks kindla peale. Mina kavatsen riskida,” sõnas Johnson.

„Ma pole maailma parim, aga ma olen erinev. Ma alistasin Danny Kingadi avaraundis kägistusega. DJ teda kägistusega võita ei suutnud,” märkis Moraes.

„Mõlemad on väga kogenud ja mõlemal on midagi, millega teist võita. DJ on kaitsnud tiitlit 11 korda, mida teha on väga raske, seega on ta üks maailma parimaid, kuid Moraes pakub talle ühe raskeima matši,” arvas Martin Nguyen.

Esimest üritust seeriast, millega One soovib murda Ameerika turule, vaatas TNT-st 196 000 vaatajat.

Juri Lapicus DQ Eddie Alvarez
Rodtang W3 Danial Williams
Enriko Kehl W3 Tšingiz Allazov

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel