NUMBER ONE I Maikel Astur: esimest korda on tegemist minust pikema vastasega!

02. august 2021 | Number One Fight Show, Uudised

Tondiraba jäähallis toimub juba sel laupäeval Number One Fight Show, mille peakohtumises lähevad vastamisi Maikel Astur ja prantslane Samuel Dbili.

„Samuel tundub hea tuhhiga võitleja, kes tuleb võitlema hingega ja tahab lõpetada fight’i enne kella. Esimest korda on tegemist minust pikema vastasega, mis kindlasti teeb asja põnevamaks. Võimalik, et pean muutma taktikat ja olema ise agressiivsem pool selles lahingus,” ütles Maikel Good Newsile.

Maikel pidas 11. juulil Itaalias lahingu WAKO proffide maailmameistri tiitlile Davide Armaniniga.

„Fiiling oli mega, kõva möll käis tiitlimatši ümber ja olen super tänulik WAKO Eestile, kes andis mulle selle võimaluse. 25-aastasena kogeda selliseid lahinguid ja võistelda maailmameistri vöö peale on võimas. Jäime pärast nädalaks veel Itaaliasse puhkama ja see aitas saada mõtted eemale kõigest ja lihtsalt nautida,” sõnas Maikel.

Dbili võistles 10. juulil Bulgaarias WAKO proffide maailmameistri Sergej Brauniga (Saksamaa). Seda Bulgaaria sarja Senshi, kus võistles ka Maikel, aitab korraldada Peter Aerts. Maikel lendas sama lennukiga Bulgaariasse, seega oli talle päris lähedal.

„Otseselt temaga ei rääkinud, kuna tegelesin oma asjadega, aga võimas oli ikka näha sellist legendi. Kui mina alustasin K1-ga, siis oli Aerts juba lõpetamas, seega pole ma teda palju jälginud ja stiililt polnud ta mu lemmik. Olen vaadanud tema lahingut Tyrone Spongiga, mis oli ühtlasi ka tema karjääri viimane lahing. Ta küll kaotas selle, aga näitab tema kohta nii mõndagi, kui valid viimaseks lahinguks sellise noore tõusva konkreetselt looma vastaseks,” tunnustab Maikel.

Number One Fight Show’d on seni saanud vaadata küljelt Eliteboxing.tv. Need, kes üritusele kohale lähevad, saavad vaktsineerida kohapeal.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel