Nieky Holzken võttis võimsa võidu One’is

11. detsember 2020 | Uudised

Nieky Holzken alistas 11. detsembril One’i kikkpoksimatšis Elliot Comptoni.

Madalmaade äss tabas Comptonit käelöögiga avaraundis maksa ja Compton varises kokku. Holzken võitles viimati mullu ja kaotas kaks korda järjest One’i tiitlimatšides Regian Eerselile. Ta tunnistas, et kordusmatšis nappis motivatsiooni. Compton (46-13) on pärit Inglismaalt, kuid kolis Austraaliasse. Ta on WKBF-i kohalik meister. „Ta on tai poksi mees ja kasutab palju klintši ja küünarnukke,” oli Holzken vastasega kursis. „Ma olen parem poksija.”

Veteran Errol Zimmerman jäi kikkpoksi raskekaalumatšis 2. raundis pöördelt jalalöögiga alla 23-aastasele Rade Opacicile (Serbia). Zimmerman (82-27-1) oli võitnud 2008. aastal K-1 WGP. Viimati võitles ta 2018. aastal ja sarjaks oli siis Enfusion. Ka Opacic võitles viimati Enfusionis. Opacic ihkab tiitlimatši One’i meistri Roman Krõkljaga, kellele ta kaks aastat tagasi kaotas.

Tai poksi matšis sai Taiki Naito suure punktikaotuse Jonathan Haggertylt. Naito (32-18) on võidelnud aktiivsemalt Shoot Boxingis ja Rise’is. Kaks korda on tulnud alla jääda Tenshin Nasukawale. 23-aastane britt Haggerty (16-4) oli veel mullu One’i meister, kuid kaotas siis kaks korda järjest Rodtangile. „Ma poleks tohtinud lasta Rodtangil end lähivõitlusse meelitada,” kahetses Haggerty.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel