Ngannou pahane, et Gane ja Lewis võitlevad ajutise meistri tiitlile

29. juuni 2021 | Uudised

Derrick Lewis ja Ciryl Gane võitlevad 7. augustil UFC raskekaalu ajutise meistri tiitlile, kuigi UFC-l on meister, kes soovib võistelda.

Meistriks sai märtsis Francis Ngannou, kes alistas Stipe Miocici, ent Ngannou pole suutnud leida järgmist vastast. Ngannou agent ütles, et 7. augusti matš on šokeeriv. Ngannou tviitis, et talle lubati ajutise tiitli matši Jairzinho Rozenstruikiga eelmisel aastal, kui Miocici võistluspaus venis üheksakuiseks.

Ngannou vastaseks tänavu aasta teisel poolel plaaniti Jon Jonesi, kes aga nõudis liiga palju raha ja läheb ilmselt tagasi poolraskekaalu – kui tal üldse enam tulevikku on UFC-s, sest Dana White on väsinud tema nõudmistest. Siis tuli jutuks Lewis, kuid Ngannou ütles, et just võitles, pole augustiks valmis ja võitleks septembris. Ngannou kaotas Lewisile 2018. aastal.

Ganet peetakse kohtumise favoriidiks. Kaotuseta prantslane alistas 26. juunil Aleksander Volkovi. Lewis nokauteeris viimati Curtis Blaydesi.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel