Foto: Freepik

Neli soovitust, kuidas poksitrenn efektiivsemaks muuta

24. jaanuar 2024 | Uudised

Poks on kogu keha hõlmav treening, mis treenib mitmeid lihasgruppe. Seega on see hea viis oma vormi parandamiseks või vormis püsimiseks. Veebileht Gorillasports.fi pani kirja neli soovitust, kuidas poksitrenn veelgi efektiivsemaks muuta.

Võta appi varjupoks

Varjupoks on hea viis soojenduseks ning tehnika harjutamiseks ilma partneri või varustuseta. See aitab keskenduda tehnikale, jalgade tööle ja kombinatsioonidele. Oma tehnika kontrollimiseks võib kasutada ka peeglit.

Varjupoks on hea viis soojenduseks ning tehnika harjutamiseks ilma partneri või varustuseta.

Kaasa oma trenni aeroobsed harjutused

Näiteks hüppenööriga hüppamine või jooksmine aitavad parandada füüsilist vormi ja vastupidavust. See omakorda aitab ringis ja treeningutel kauem vastu pidada.

Hüppenööriga hüppamine või jooksmine aitavad parandada füüsilist vormi ja vastupidavust.

Kombineeri treeningut

Kombineeri oma rutiini erinevaid harjutusi ja kombinatsioone.

Selleks, et trenn oleks huvitav ja tõhus, kombineeri oma rutiini erinevaid harjutusi ja kombinatsioone. Nii saad harjutada poksi erinevaid aspekte, nagu näiteks jõud, kiirus ja vastupidavus.

Õige kehahoiak

Hea rüht on vajalik tasakaalu ja tugevuse jaoks. Seisa jalad õlgade laiuselt, põlved veidi kõverdatud ja keharaskus varvastel. Hoia kaitse üleval, küünarnukid keha lähedal ja ole valmis liikuma igas suunas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel