Haapsalus selgitati välja Eesti maadlusmeistrid (Foto Spordiklubi Englas)

Artur Jeremejev ja Max Hristjuk. Foto: Spordiklubi Englas

Haapsalus selgitati välja Eesti maadlusmeistrid

25. jaanuar 2024 | Uudised

Möödunud nädalavahetusel selgitati Haapsalus Wiedemanni spordihoones välja Eesti täiskasvanute meistrid Kreeka-Rooma, vaba- ja naistemaadluses.

Kreema-Rooma maadlejatest kerkisid esile Tartu Kalev-Englase noored sportlased. Englase maadlejatest tulid Eesti täiskasvanute meistriks Artur Jeremejev ja Max Hristjuk.

„Hristjukile oli see esimene täiskasvanute vanuseklassi meistritiitel. Jeremejev tuli Eesti meistriks punktigi kaotamata ja võitis kõik matšid selge ülekaaluga,“ kirjutab spordiklubi Englas oma sotsiaalmeedialehel.

Finaali maadles end Jeremejevi vastu ka alles U17 vanuseklassi kuuluv Karlis Ander All, kes kaotas seal oma klubi mehele Artur Jeremejevile.

Pikal võistluspausil olnud Daniel Jeremejev võitis pronksmedali.

Võidukaid matše pidasid Englase maadlejatest ka Robin Roots, Meelis Jõesaar ja Romeo Leius. Meeskondlikult suutsid noormaadlejad üheksa aasta järel klubi taaskord poodiumile maadelda.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel