Astrid Johanna Grents Kaido Leesmanni juures treenimas . Foto: Erakogu

Naised treenivad Leesmanni käe all! Astrid Johanna Grents: võistlusmoment paneb rohkem pingutama

14. juuni 2022 | Naised ja poks, Trennid, Uudised

Jõutõstmise maailmameister ja Eesti Raskejõustiku Akadeemia treener Kaido Leesmann on võtnud enda tiiva alla mitmed poksivad naised. Poksija Astrid Johanna Grents selgitab, et jõudis Kaido Leesmanni juurde läbi oma treeningkaaslaste. Ta otsis omale jõutreenerit, kellel oleks võitlussportlastega töötamise kogemus.

Foto: Erakogu

„Poisid minu trennist on käinud juba pikemat aega Kaido trennides ning neilt olen ainult head tagasisidet kuulnud. See oli põhjus, miks ma Kaidoga ühendust võtsin. Pärast esimest trenni teadsin, et me töötame veel pikalt koos. Kaido oskab väga hästi trennides minu piire kombata ja võistluseks vormi ajastada. Teda reaalselt huvitab minu progress sportlasena ning ta oskab alati head nõu anda, kuidas ka mentaalselt parem olla ja vaimsetest raskustest läbi suruda,“ räägib ta.

Ta kiidab, et ühistel treeningutel on ka hea kambavaim. „Kui tunnen, et hakkan väsima, siis alati on keegi, kes utsitab rohkem pingutama. Tekib ka n-ö võistlusmoment, mis paneb samuti veelgi pingutama. Koos on alati lihtsam kui üksi,“ ütleb ta.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel